Osiągnięcia 2002 - 2015

Największe osiągnięcia Gimnazjum nr 3 w latach 2002 - 2015

2001/2002

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „Engilish High Flier”

Klasy I          – 3 miejsce w województwie

Klasy III         – 4 miejsce w województwie

Osiągnięcia w zawodach sportowych

 Unihokej chłopców        – 5 miejsce w województwie

 

2002/2003

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „Engilish High Flier”

Klasy I       – 3 miejsce w województwie27 miejsce w kraju

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „ECE”

Klasy I      – 6 miejsce w województwie

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Alfik”

Klasy I       – 1 miejsce w województwie

 

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „MAT 2003”

Klasy I     – 4 miejsce w województwie

Klasy III   – 4 miejsce w województwie

Osiągnięcia w zawodach sportowych

 Tenis stołowy   chłopców       – 9 miejsce w województwie

 

2003/2004

Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego „Deutschfreund” 1 miejsce w kraju

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „Engilish High Flier”

Klasy I     – 1 miejsce w województwie

Klasy II    - 1,6,8 miejsce w województwie

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „FOX” Tytuł Laureata

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „ECE”

Klasy I        – 1 i 6 miejsce w województwie

Osiągnięcia w zawodach sportowych

 Tenis stołowy      – 8 miejsce w województwie

 

 

2004/2005

 Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Alfik”

Klasy III        – 3 miejsce w województwie

                      1 miejsce w kraju

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „MAT 2005”

Klasy II                 – 2 miejsce w województwie

Klasy III               – 1 i 3 miejsce w województwie

                              – 4 miejsce w kraju

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „FOX” Tytuł Laureata x 2

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „ECE”

Klasy I                   – 5 miejsce w województwie

Klasy III               – 1, 3 miejsce w województwie

                              3 i 15 miejsce w kraju

   2003/2004

Tytuł Laureata z następujących przedmiotów:

Język polski       x 1

Biologia             x 1

Geografia          x 1  

Tytuł Finalisty z następujących przedmiotów:

Język polski       x 1

Chemia               x 2

Wyróżnienie dla naszego gimnazjum przez Kuratora Oświaty za pracę z uczniem zdolnym

w roku szkolnym 2003/2004

(Szkoła znalazła się w pierwszej szóstce najlepszych w województwie)

   2004/2005

 Tytuł Laureataz następujących przedmiotów:

Historia               x 1

Matematyka       x 2

Język angielski    x 2

Tytuł Finalisty z następujących przedmiotów:

Język niemiecki     x 1

Informatyka           x 1

Język polski            x 1

Wyróżnienie dla naszego gimnazjum przez Kuratora Oświaty za pracę z uczniem zdolnym

w roku szkolnym 2004/2005

2005/2006

 Tytuł Laureataz następujących przedmiotów:

Język angielski  x 3

 Tytuł Finalisty z następujących przedmiotów:

Język niemiecki  x 1

Język angielski  x 1

Fizyka                  x 1

Geografia           x 1

 

 

 

2006/2007

 Tytuł Finalisty z następujących przedmiotów:

Język angielski   x 1

 

2007/08

 Tytuł Finalisty z następujących przedmiotów:

Język angielski x 2

Biologia              x 1

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Internecie „DialNet Masters” Finał Ogólnopolski

3 miejsce w półfinale wojewódzkim w Lublinie

 

2008/2009

 Tytuł Finalisty z następujących przedmiotów:

Chemia                x 1

Język angielski x 3

Ogólnopolski Konkurs Mitologiczny „Klio 2009” 8 miejsce w kraju x 1

Osiągnięcia w zawodach sportowych

 Mistrzostwo Polski w judo w kategorii juniorek młodszych        x 1

 

2009/2010

 Tytuł Laureata z następujących przedmiotów:

Matematyka     x 1

Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego x 2

Tytuł Finalisty z następujących przedmiotów:

Język angielski x 1

2010/2011

Tytuł Laureata z następujących przedmiotów:

Geografia           x 1

Tytuł Finalisty z następujących przedmiotów:

Geografia          x 1

Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego x 1

Język angielski x 1

Historia               x 1

 

2011/2012

 Tytuł Laureata z następujących przedmiotów:

Geografia           x 1

Język angielski x 2

Tytuł Finalisty z następujących przedmiotów:

Język polski        x 2

Język angielski x 1

Geografia           x 2

Chemia               x 1

Język niemiecki x 1

 

Inne konkursy

Ogólnopolski Konkurs Geograficzny „Olimpus”

1 uczeń                6 miejsce w kraju i Tytuł Laureata

 

Ogólnopolska olimpiada przedmiotowa z chemii „OLIMPUS”

1 uczeń                – 8 miejsce w kraju

Międzypowiatowy konkurs chemiczny „Chemiczny elementarz gimnazjalisty” organizowany przez CDN

1 uczeń                – 3 miejsce i tytuł Laureata

II Ogólnopolski Konkurs Fotografów Przyrody „Różnorodność biologiczna i krajobrazowa Bieszczadzkiego Parku Narodowego i otoczenia”

1 uczeń                – 1 miejsce w kraju

Osiągnięcia w zawodach sportowych

1 miejsce w Finale Wojewódzkim Chłopców w Unihokeju, Mistrzostwo Polski

2 i 3 miejsce w Finałach Wojewódzkich Chłopców w Łyżwiarstwie

 

2012/2013

 Tytuł Finalisty  

z fizyki                  x 1

 Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa Geograficzna „Olimpus”

2 uczniów           – 5 miejsce w kraju i Tytuł Laureata

Ogólnopolski Konkurs Chemiczny „Multitest”

1 uczeń                – 14 miejsce w kraju - wyróżnienie

Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego „OLIMPUS 2012”

I uczeń              –  9 miejsce w kraju   tytuł laureata

I uczeń               – 13 miejsce w kraju

Osiągnięcia w zawodach sportowych

 

3 miejsce w finale wojewódzkim w pchnięciu kulą 1 uczeń

6 miejsce w finale wojewódzkim w rzucie dyskiem 1 uczeń

3 miejsce w finale wojewódzkim gimnazjady w łyżwiarstwie szybkim dziewcząt i 7 miejsce chłopców.

 

2013/2014

 Tytuł Laureata z następujących przedmiotów:

Informatyka      x 1

Fizyka                   x 1

Tytuł Finalisty  

Matematyka     x 1

Chemia                x 1

Informatyka      x 1

Geografia           x 4

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa OLIMPUS – 213

Geografia               1 uczeń – 7 miejsce w kraju,

1 uczeń – 5 miejsce w kraju

Język angielski       1 uczeń – 8 miejsce w kraju

1 uczeń – 7 miejsce w kraju.

Język angielski klasy       1 uczeń – 5 miejsce w kraju

Geografia                          1 uczeń – 5 miejsce w kraju

Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego 1 uczeń – awans do finału wojewódzkiego.

 

Osiągnięcia w zawodach sportowych

 Unihokej Mistrzostwo Województwa i 3 miejsce w kraju

Tenis stołowy – awans chłopców i dziewcząt do półfinału wojewódzkiego gimnazjady.

Szachy          – 4 miejsce w zawodach rejonowych

Finał Wojewódzkiej Gimnazjady Chłopców w Łyżwiarstwie Szybkim     – 3 miejsce

Finał Wojewódzkiej Gimnazjady Dziewcząt w Łyżwiarstwie Szybkim    – 5 miejsce

Finał Wojewódzkiej Gimnazjady Dziewcząt w Łyżwiarstwie Szybkim ( klasyfikacja indywidualna) – 1 miejsce

Finał Wojewódzkiej Gimnazjady Chłopców w Łyżwiarstwie Szybkim ( klasyfikacja indywidualna) – 2 miejsce

W roku szkolnym 2013/2014 klasyfikacji Szkolnego Związku Sportowego Gimnazjum nr 3                    w Sanoku

uplasowało się w dziesiątce najlepszych gimnazjów województwa podkarpackiego

( na ponad 420 gimnazjów)

 

2014/2015

Tytuł Laureata z następujących przedmiotów:

Język angielski                                x 1

Wiedza o społeczeństwie i ekonomii x 1

Tytuł Finalisty  

Biologia                              x 1

Geografia                           x 2

Fizyka                                  x 1

Język angielski                  x 1

Inne Konkursy

Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna:   

     1 uczeń 1 miejsce w kraju Tytuł Laureata

     1 uczeń – 5 miejsce w kraju Tytuł Laureata

     1 uczeń – 7 miejsce w kraju Tytuł Laureata

     1 uczeń – 9 miejsce w kraju Tytuł Laureata

Osiągnięcia w zawodach sportowych

Tenis stołowy chłopców – 6 miejsce w województwie

W roku szkolnym 2014/2015 klasyfikacji Szkolnego Związku Sportowego Gimnazjum nr 3    w Sanoku uplasowało się na 11 miejscu wśród wszystkich gimnazjów województwa podkarpackiego

 

2015/2016

Tytuł Laureata z następujących przedmiotów:

Język angielski      x 1

Fizyka   x 1

Tytuł Finalisty  

Fizyka   x 1

Chemia x 1

Język angielski   x 1

Biologia x 1

Matematyka    

Geografia

Historia

Inne Konkursy

Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna:   1 uczeń 5 miejsce w kraju Tytuł      Laureata

                                                                                     1 uczeń – 7 miejsce w kraju Dyplom Laureata

                                                                       1 uczeń – 8 miejsce w kraju Dyplom Laureata

Międzynarodowy konkurs „ Varsovia Cantat”   zespól wokalny Soul - 2 miejsce.  

Osiągnięcia w zawodach sportowych

 Unihokej Gimnazjada Wojewódzka – chłopcy 2 miejsce

Szachy Gimnazjada Wojewódzka – 10 miejsce