Aktualności


Kolejny rąbek tajemnicy o Waszych ukochanych redaktorach uchylony! Jesteśmy w (mówiąc ZUPEŁNIE OBIEKTYWNIE) najlepszej klasie w szkole, czyli w klasie 3a! Jako uczniowie tejże klasy mieliśmy* cudowną okazję (dzięki naszemu Kochanemu Gronu Pedagogicznemu i Michałowi „Czarnemu’” z 3a) razem z 3b zabrać się w środę 21.09.2016 do Nowosielec na Paintballową Przygodę!
*Piszę to w liczbie mnogiej, aczkolwiek Adam nie mógł pojechać z nami, i sama musiałam udać się na tą niebezpieczną reporterską akcje! To wszystko dla Was Drodzy Czytelnicy! (dowody wdzięczności? zapraszam! Numer konta podam na końcu relacji. Na razie się nie rozpraszajcie)
Jeszcze rano, kiedy podnosiliśmy swe powieki i wychodziliśmy z objęć Morfeusza, obfity deszcz za oknem próbował przekonać nas, że zamiast na Painballa wrócimy na lekcje. Na szczęście pogoda po kilku godzinach okazała się nam przychylna i wyszło piękne słońce. Po dotarciu na Górę Potyczek zostaliśmy podzieleni na 2 zespoły, a w wakżdym na dwie przeciwne drużyny. Zostaliśmy przyodziani w bardzo modne w tym sezonie kombinezony moro, dostaliśmy plamonośną broń do ręki, i z opracowaną strategią udaliśmy się na pole walki. Zacięta walka na plamę lub życie trwała. Cali spoceni ale zwycięzcy! Bo przecież był remis! (tak nam próbują wmawiać Nauczyciele, ale my i tak wiemy że to NASZA DRUŻYNA WYGRAŁA!) Po walce przyszedł czas na rozmowy dyplomatyczne przy jakże pysznej po takich emocjach kiełbasce z grilla!
Ps. Dziękujemy za zdjęcia p. Zdzisławie Janowskiej, Tymoteuszowi Glazerowi, i Natalii Koczeń!

nr konta? Żartowałam! Kocham Was bezinteresownie! :D <3

Do następnego artykułu!
Wasi Kochani Redaktorzy
Klara Ostrowska i Adam Wrona

DSC 0411