rodzic

Zebranie Trójek Klasowych  odbędzie się w dniu 27 września ( środa) o godzinie 16.00 w Szkole Podstawowej nr 3

Miejsce spotkania: świetlica szkolna

Już tydzień temu rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2017/18. Zaczynamy już drugi tydzień nauki, mamy nadzieje, że jesteście tak samo zmobilizowani do pracy jak my! 

                                                                                                                                                           Samorząd 

                                                                                                                                                      Uczniowski

Organizacyjne spotkania z rodzicami w dniu 14  września 2017 roku

Klasa Dzień Nazwisko wychowawcy       NR SALI
 2a 14.09 Joanna Łącka    15
 2b 14.09 Agnieszka Nagórny      7
2c 14.09 Dagmara Zulewska      8
3a 14.09 Renata Pawlecka     11
3b 14.09 Katarzyna Krawiecka     13
3c 14.09 Aneta Czopor       4
3d 14.09 Ryszard Koźma      14

Spotkanie z rodzicami uczniów klas 2i 3

Godzina: 16.30

Temat:  Procedury postępowania w razie wypadków szkolnych oraz procedury zwalnianie uczniów

Miejsce:   Sala gimnastyczna

Czas trwania:  30 minut

Nauczyciel prowadzący:  Adam Dmitrzak.

 Udział biorą wszyscy wychowawcy oraz pedagog

Klasy 2

Odbiór podręczników od środy (6 września)  w bibliotece szkolnej.

Klasy 3

Informacja o odbiorze podręczników zostanie podana w poniedziałek (11 września).

Dyrektor Gimnazjum nr 3 w Sanoku, informuje, że uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego dla klas II i III gimnazjum odbędzie się

4 września 2017r. o godzinie 900

w sali gimnastycznej budynku gimnazjum na ul. Lipińskiego 63.

Uczniowie Gimnazjum nr 3 w Sanoku , którzy uzyskali Tytuł Finalisty w kuratoryjnych konkursach  przedmiotowych 

                    

Lp

Przedmiot

Imię i nazwisko ucznia  i klasa Nauczyciel prowadzący

1

2

Fizyka

Katarzyna Grzybowska – 3a

Klaudia  Mazur -3a

Renata Pawlecka

3 Chemia

Kamil Herbetko – 3a

Marta Kurasz
4 Historia

Dominika Bochnak – 2a

Ryszard Koźma

5

6

Matematyka

Klaudia Mazur – 3a

Jakub Jankiewicz – 3b

Joanna Łącka

7 Język niemiecki

Katarzyna Grzybowska -3a

Lilianna Sabat
8 Język  polski

Patrycja Krowiak -2a

Zdzisława Janowska

Uczniowie Gimnazjum nr 3 w Sanoku , którzy uzyskali Tytuł Laureata w kuratoryjnych konkursach  przedmiotowych 

                               

Lp

Przedmiot

Imię i nazwisko ucznia  i klasa  Nauczyciel prowadzący
1.

Biologia

Klaudia Mazur -3a

Katarzyna Krawiecka

2. Geografia

Jakub Jankiewicz  -3b

Małgorzata Jezior

3. Fizyka

Kamil Herbetko  - 3a

Renata Pawlecka

4. Język  polski

Natalia Koczeń – 3a

Zdzisława Janowska
5. Matematyka

Kamil Herbetko  3a

Joanna Łącka

   

Część humanistyczna Część -  przyrodnicza Część językowa
język polski historia matematyk przyroda podstawowy rozszerzony
pkt. % pkt % pkt % pkt % pkt % pkt %
Klasa A 27,0 84,5 25,7 80,4 21,9 75,6 19,4 69,3 35,8 89,6 31,1 77,7
Klasa B 26,6 83,0 24,0 75,1 20,6 71,0 17,3 61,7 35,7 89,3 31,1 77,7
Klasa C 23,3 72,9 21,7 67,8 14,3 49,2 15,1 54,0 29,2 72,9 21,5 53,7
Szkoła 25,8 80,5 8 23,9 74,7 8 19,2 66,1 8 17,4 62,0 8 33,8 84,5 8 28,2 70,5
Gmina 24,3 75,8 20,7 64,5 15,8 54,5 15,7 56,1 30,0 75,0 23,3 58,3
Powiat 23,9 74,5 20,5 64,1 15,2 52,4 15,4 55,2 27,8 69,4 20,6 51,6
Wojew. 22,7 70,8 19,3 60,2 14,2 49,1 14,9 53,3 26,3 65,8 18,6 46,5

 

                                                      

Język niemiecki
podstawowy rozszerzony
pkt. % pkt. %
Klasa A 34,0 85 27,0 67,5
Klasa B
Klasa C
Szkoła 34,0 85 9 27,0 65,7
Gmina 21,3 53,2 21,7 54,2
Powiat 21,7 54,2 21,5 53,8
Wojew. 21,2 53,0 17,1 42,7

   

              

Już po raz drugi w naszym Gimnazjum odbył się konkurs historyczny „Z historią za pan brat”. Po dwuetapowej rywalizacji najlepszym historykiem okazał się uczeń kl. II a Dawid Gburyk. Na podium znalazły się też: Klaudia Wątor (II b) i Dominika Bochnak (II a). Finał konkursu poprowadziły uczennice z kl. III a i c pod kierunkiem nauczyciela R. Koźmy.

Wszystkim zwycięzcom, a także uczestnikom gratulujemy i zapraszamy w przyszłym roku!

20170614 103341 1

SZKOLNY ZESTAW PODRĘCZNIKÓW

GIMNAZJUM NR 3 W SANOKU

na rok szkolny 2017/2018

 

pobierz

 

Pełny zestaw podręczników do klasy II i III

zakupuje szkoła.

(Rodzice, którzy zdecydują o udziale swojego dziecka w lekcjach religii kupują podręczniki we własnym zakresie).

 

       
  Klasa II    
       
  Przedmiot Podręczniki Ćwiczenia
  Język polski "Między Nami" GWO- Nowa era
  Język angielski "Next Move"4 Podręcznik wieloletni, wyd. Pearson
Materiały ćwiczeniowe Exam Trainer 4, wyd. Pearson
  Język niemiecki "Magnet smart" 2 WSIP Zeszyt ćwiczeń Magnet smart" 2 WSIP
  Chemia "Ciekawa chemia" WSIP Zbiór zadań kl. 1-3
  Matematyka "Policzmy to razem"- Nowa Era
  Geografia "Puls ziemi" - Nowa Era Puls ziemi II ćwiczenia
  Biologia "Puls życia"- Nowa Era
  Historia "Śladami Przeszłości" - Nowa Era Zeszyt ćwiczeń -"Śladami przeszłości" Nowa era
  Fizyka " Spotkania z fizyką 3"- Nowa Era
  Informatyka kl.1-3 "Lekcje z komputerem"- WSIP
  Wos "Dziś jutro" 1 " Nowa era
  Muzyka kl.1-3 "Gra Muzyka"   -   Nowa Era
  Plastyka kl.1-3 "Sztuka Tworzenia" - Nowa Era
       
 

Klasa III

   
  Przedmiot Podręczniki   Ćwiczenia
  Język polski "Między Nami" kl. III - Nowa era
  Język angielski Repetytorium Gimnazjalisty, autor Karolina Kotorowicz-Jasińska Arkadiusz Mędela, wyd. Macmillan
  Język niemiecki "Magnet smart 3 " - WSIP Zeszyt ćwiczeń "Magnet smart 3"
  Chemia "Ciekawa chemia" kl. III WSIP
  Matematyka " Policzmy to razem" kl. III Nowa Era
  Geografia " Puls ziemi" kl. III - Nowa Era Puls ziemi III ćwiczenia
  Biologia " Puls życia" kl. III - Nowa Era
  Historia " Śladami Przeszłości " kl. III - Nowa Era Zeszyt ćwiczeń - "Śladami przeszłości"
  Fizyka " Spotkania z fizyką 4 " - Nowa Era
  Wos "Dziś jutro 2 " Nowa era

 

Tytuł „Mistrza Ortografii” w roku szkolnym 2016/2017

zdobył uczeń klasy 1a Ernest Mołczan

 

Wicemistrzami zostali:

Klaudia Wątor klasa 2b

Dawid Gburyk klasa 2a

Gratulujemy J

W dniu 1 czerwca odbyły się zawody piłkarskie. W rozgrywkach uczestniczyło 7 drużyn ze wszystkich klas w szkole. Po kilku dobrych godzinach zmagań, wyłoniła się zwycięska drużyna. Pierwsze miejsce w zawodach otrzymała drużyna "Pantery Dżejsona" ( w składzie: Dominik Bodziak, Paweł Kramarz, Przemysław Kozioł, Łukasz Gadomski, Filip Pielech, Adrian Milczanowski oraz Wojciech Władyka). Drugie miejsce zdobyła drużyna " Club of Masters", a trzecie drużyna "Jajek Team". Królem strzelców okazał się Filip Pielech!! Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!

Na zdjęciu poniżej zwycięska drużyna.

18836242 310232322732144 1565144008 o 1

 

 

W powiatowym konkursie geograficznym ODKRYWAMY ŚWIAT,   którego finał odbył się 30 maja  w naszej szkole,

uczniowie naszego gimnazjum zaprezentowali się naprawdę wspaniale.  Do etapu finałowego zakwalifikowało się siedmiu uczniów:

Weronika Góral, Sylwia Józefek, Bartosz Klimiuk, Kacper Kondrat, Jakub  Łapiszczak, Ernest  Mołczan  i  Anna Sidor (wszyscy z klasy IA) 

i aż troje  z nich zdobyło nagrody i wyróżnienia.

 Ernest Mołczan zajął I miejsce, a Bartosz Klimiuk II miejsce. Obaj uzyskali tytuł laureata konkursu.

Natomiast IV miejsce zajęła Anna Sidor uzyskując tytuł finalisty konkursu.

Konkurs wpisany jest na listę Kuratora Oświaty - laureaci uzyskają dodatkowe punkty przy rekrutacji do szkół średnich!

Poniżej prezentujemy pełną listę laureatów i finalistów konkursu.

LAUREACI:            

                   1. ERNEST MOŁCZAN         G3 SANOK              51,5 p.

2. BARTOSZ KLIMIUK         G3 SANOK              46,5 p.

3. DOMINIK BRAJTA           G4 SANOK              43,5p.

FINALIŚCI:      4. JAN SZCZEPAŃSKI         G2 SANOK              42 p.

         ANNA SIDOR                G3 SANOK              42 p.

5.MARTYNA SĘKOWSKA     G2 SANOK              40,5 p.

GRATULACJE, ŚWIETNIE SIĘ SPISALIŚCIEJ ŻYCZYMY POWODZENIA W INNYCH KONKURSACH!

P.S. Prace do wglądu u p. Małgorzaty Jezior 

 

W dniu 23 maja 2017r. odbył się

Finał Międzypowiatowego Konkursu

"Znam swoje ciało V" 2017r.,

w którym wzięło udział 46 uczniów.

 

Uczeń naszej szkoły

Szymon Kozak z klasy 2a zajął 3 miejsce.

Serdecznie gratulujemy Szymonowi

i życzymy dalszych sukcesów:)

 

 

 

Znamy już wyniki Szkolnego Konkursu

„Zdrowe odżywianie”:

I miejsce Szymon Kozak klasa 2a

II miejsce Patrycja Krowiak klasa 2a

III miejsce Anna Kozimor klasa 3b

Wyróżnienia:

Emilia Zarzyka klasa 2a

Karolina Szczepańska klasa 3b

Serdecznie gratulujemy J

 

 

Oto wyniki konkursu „Znam swoje ciało”

I miejsce Szymon Kozak klasa 2a - 71,5 pkt.

II miejsce Weronika Dżugan klasa 3b - 60 pkt.

III miejsce Kinga Wątor klasa 2b - 57 pkt.

IV miejsce Antonina Kobiałka klasa 2a - 53,5 pkt.

Serdecznie gratulujemy

i życzymy powodzenia w II etapie konkursu,

który odbędzie się 23 maja 2017 r.

o godzinie 9.00 w Gimnazjum nr 4.